Svoz objemového odpadu

8.35 – 8.50  Pakoslav na návsi

9.00 – 9.15  Rozněvice na návsi

9.20 – 9.40  Mydlovary na návsi

Odpad bude v den svozu předáván jednotlivě občany obce posádce vozidla . V den svozu musí být přítomen zástupce obce, který odpovídá za to, že občané, kteří přinesou odpad jsou občané obce a odsouhlasí množství odpadu.

Nebude odvážen elektroodpad a pneumatiky!!!

Elektroodpad  se shromažďuje průběžně ve sběrném dvoře pod OÚ v Křelovicích a  odváží  se v průběhu roku.

Žádáme občany , aby plně využili odvozu objemového  odpadu, aby se neshromažďoval objemový odpad pod OÚ po celý rok, pouze vhazoval do objemového kontejneru!

Třiďte odpad do IGLÚ na návsi !!!

Připomínáme občanům novou vyhlášku o třídění odpadů – nové kontejnery, která byla schválena Zastupitelstvem obce Křelovice a je platná od 1.1.2020. /Zveřejněna na úřední desce a k nahlédnutí na obecním úřadě v Křelovicích/.

Vytvořeno: 29. 4. 2020
Poslední aktualizace: 29. 4. 2020 21:45